Bio coffee set – 3 druhy kávy

Tuto dárkovou kazetu vyrábí firma Butterfly Globe, která se zabývá výrobou vysoce kvalitních pražených kávových zrn od roku 1935.

Momentálně nedostupné
Kód: 51
299 Kč

BIO Sumatra organic coffee - 50g pražená zrna - vakuovaná
Sumatra organická káva je často považována za jednu ze světově nejuznávanějších druhů kávy. S tím je spojen způsob zpracování a místem pěstování v půdě s nízkým obsahem železa. Sumaterská organická káva je známá chutí kakaa, země, kouře, tabáku a to vše můžete nalézt v jednom šálku této kávy. Sumatra je druhý největší ostrov v indonéském souostroví.

BIO Java coffee - 50g pražená zrna - vakuovaná
Java organická káva je silná dlouhotrvající směs, která je jemná a vláčná. Káva roste v nadmořské výšce více než 1400 m na plantážích založených na ostrově Jáva v 18. století.

BIO Bali coffee - 50g pražená zrna - vakuovaná
Bali je hinduistický ostrov bohů. Vulkány Batukaru a Agung jsou dominantou krajiny. Bali organická káva nabízí 100% organická zrna kávy, která jsou jedinečná díky druhu půdy, nadmořské výšce, odrůdy kávy a způsobu zpracování. Bali organická káva je sladká, měkká a s dobrou konzistencí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení